Kavitácia - neinvazívna liposukcia

Kavitácia - neinvazívna liposukcia

Viac informácií Kontaktujte nás

Prístrojová kavitácia - neinvazívna liposukcia

Najúčinnejší a najkomplexneiší stroj na formovanie postavy - certifikovaný EU.

Zjednocuje v sebe technologicky najmodernejšie a výsledkami najúčinnejšie prístroje ktoré sú:
Kavitácia, Rádiofrekvencia a Endomasáž - mikroprocesorom riadená vákuová podtlaková masáž

Ako funguje kavitácia

Prístroj sa opiera o najnovšie poznatky pri ošetrovaní tukových buniek a celulitídy, v selektívnom formovaní postavy a spevňovania tela preto výsledky sú neuveriteľne rýchle a trvácne!

Salón Jany Visage sa špecializuje na formovanie postavy pre ženy aj mužov, všetkých vekových kategórií ktoré chcú byť štíhly. Ide o tri sinergicky pôsobiace ošetrenia ktoré sa vykonávajú počas jednej procedúry najdôležitejšia je práve KAVITÁCIA ktorá trvá 40 minút.

Účinne rozbíja tukové bunky, je to príjemný a bezbolestný zákrok ktorý sa vykonáva prístrojom body reducing systém ,prístroj vysiela ultrazvukové vlny, ktoré sa dostávajú do tukovej vrstvy kde spôsobujú rozpad a deštrukciu buniek.

Telo ich v priebehu niekoľkých dní jednoducho vylúči.

kavitácia v Bratislave

Endomasáž a rádiofrekvencia ako súčasť kavitácie

kavitácia v Petržalke

Na podporu lymfatického a obehového systému klientky sa využíva ENDOMAASÁŽ ide o podtlakovú masáž tela ktorá sa vykonáva hlavicou s valčekmi a svetelnou chromoterapiou je taktiež súčasťou kavitácie 3V1.

Opticky vylepšuje štruktúru pokožky,jej pružnosť a elasticitu a omladzuje pokožku. Tretím ošetrením je RÁDIOFREKVENCIA dôkladne prehrieva podkožné tkanivo a hlavne stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu.

Pokožka je potom hladšia a vypnutejšia Výsledky sú viditeľné hneď po1 ošetrení, klientky sú v obvode štíhlejšie až o 5 cm.

Kavítácia 3V1 je vhodná aj na celulitídu. Nič nie je krajšie ako šťastná ,usmiata žena. Každá z nás túži byt príťažlivá a sebavedomá,

salón Jany Visage splní váš sen

Názor spokojnej výherkyne, ktorá vyhrala balík kavitačných ošetrení v súťaži na portáli www.salony.sk

"Vo vašom salóne JanyVisage som absolvovala procedúru na zoštíhlenie - kavitáciu. Proces kavitácie bol príjemný, iba pískanie v ušiach bolo nepríjemné, ale po čase som si zvykla.

Po ukončení všetkých procesov, som mala pokožku na bruchu hladkú a nastalo milé prekvapenie. Po odmeraní sme zistili, že centimetre v páse sa zmenšili až o 4 celé čísla!!

Pani Janka bola veľmi komunikatívna a vedela odpovedať na každú otázku ohľadom kavitácie, poradila mi ako sa mám stravovať, a hlavne pri tomto úkone je dôležitý pitný režim. Salón je veľmi pekný a spolu s personálom vytvorili príjemnú atmosféru.

Aby výsledok bol pre každého uspokojivý treba absolvovať viac sedení, to Vám povie odborník."

pani Janka

kavitácia v Bratislave

Ďaľšie procedúry v Jany Visage

Kaderníctvo - účesy, strihy, farbenie Kavitácia neinvazívna mezoterapia Keratínové rekonštrukcie vlasov Kozmetika - zdravá a krásna pleť Manikúra a modelácia nechtov Predlžovanie vlasov značkou Great Lengths Predlžovanie, zahusťovanie mihalníc Všetky procedúry

Napísali spokojní klienti

Staráme sa
o vás s láskou

Náš tím pravidelne preškolovaných odborníkov je tu pre vás, aby splnil vaše najtajnejšie priania. Stačí sa nám zveriť do rúk a skúsiť čaro skutočného rozdielu. Návšteva sálonu Jany Visage bude balzamom na vašu dušu a budete sa chcieť stále vracať.

zobraziť celý tím | objednať sa

Kontaktujte nás

Objednajte sa cez online formulár alebo nám zanechajte vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

online rezervácia

Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky na 0903 689 176

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 9:00 - 20:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: Zatvorené

Adresa

Gercenova 6-b
Bratislava 851 01

Kontaktujte nás

0903 689 176
ks.egasivynaj@tkatnok

© 2002 www.janyvisage.sk

Všetky práva vyhradené
Späť na úvod