Keratínové rekonštrukcie

Keratínové rekonštrukcie

Viac informácií Kontaktujte nás

Keratínové rekonštrukcie pre krásne vlasy

Krásne a zdravé vlasy sú snom takmer každého človeka. Tepelnou (napr. žehlenie) a chemickou (napr. farbenie, gumovanie atd.) úpravou vlasov ale aj pôsobením slnečných lúčov a prírodného znečistenia sa narúša prirodzená štruktúra vlasu a vlas stráca zdravý a lesklý vzhľad.

Krásne, rovné, hladké a lesklé vlasy - prostredníctvom keratínových rekonštrukcii

Medzi hlavné znaky poškodených vlasov patrí napríklad: tvrdá textúra, extrémna pórovitosť, strata lesku a elasticity, vlasy sú príliš suché, ľahko a lámu, strácajú farbu alebo farba príliš rýchlo absorbuje.

Vlas je tvorený 3 základnými vrstvami: kutikulou, vlasovou kôrou a dreňou

Keratín je základnou stavebnou látkou, ktorá sa nachádza vo vlasoch, koži a nechtoch. Tvorí až 95% suchej hmoty vlasu. Vysoká pevnosť a elasticita je daná štruktúrou vlasu a usporiadaním vlasového keratínu. Kutikula je vonkajšia vrstva obklopujúca vlas a chráni ho pred vonkajšími chemickými a mechanickými vplyvmi. Má šupinovitú štruktúru.

Keď ležia šupinky kutikuly rovno a riadne sa prekrývajú, vlasy sú hodvábne hladké a lesklé. Pokiaľ sa kutikula mechanicky alebo chemicky poškodí, vlasy získajú matný vzhľad, lámu sa a ľahko sa rozstrapatia. Na obrázkoch pod mikroskopom je vidieť jak zdravý vlas s krásnymi rovno sa prekrývajúcimi kutikulami tak i vlas s poškodenými a odštiepenými vlasovými kutikulami.

keratínove rekonštrukcie bratislava

Narovnanie vlasov, hĺbková regenerácia a lesk vlasov - kúra Brazil Keratín

Špeciálna liečba pre uhladenie, narovnanie a ozdravenie poškodených vlasov. Brazil Keratín Hair Go Straight je čisto prírodný produkt. Základom je keratínový a kolagénový komplex, ktorý vlasy zanechá lesklé a hydratované. Lepšie sa upravujú. Kúra sa mytím vlasov vymýva a vydrží podľa toho vo vlasoch 2-4 mesiace. Odporúčame pre regeneráciu a vyrovnanie jemných, poškodených, zvlnených, málo objemných vlasov alebo uhladenie kučeravých a pórovitých vlasov.

Špeciálne vhodná na vlasy poškodené po farbení, gumovaní, chemickom vyrovnaní, trvalej alebo iných mechanickým alebo chemických zásahov do vlasov. Po aplikácii kúry je vhodné používať produkty na domáce ošetrenie Brazil Keratín BK, a to šampón a kondicionér s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu. Brazil Keratín Hair Go Straight prešiel skúškami Štátneho zdravotného ústavu a obdržal certifikát o splnení noriem EU.

brazil keratin bratislava

Hĺbková regeneračná kúra - maska za studena

Keratínová maska Brazil Keratín - tekuté vlasy - zázrak - Najúčinnejší a najdokonalejší systém pre Vaše narušené vlasy. Hydrolyzovaný keratín spôsobí regeneráciu a spevnenie všetkých typov vlasov bez ohľadu na fakt, že vyrastený vlas je už "dostatočne nevyživovaný" a všeobecne ho nie je možné nijak vyživiť. Keratínová maska funguje na princípe chemickej reakcie, ktorá je na charaktere vlasu nezávislá.

Po použití dôjde k spevneniu vlasov až o 100%! Pre podporu kožných biochemických funkcií maska ďalej obsahuje extrakt Aloe Vera s množstvom bioaktívnych látok a naviac výživný panthenol a vitamín B3 - kyselinu nikotínovú. Dodáva sa s kokosovým alebo čokoládovým extraktom. Je určená na domáce alebo profesionálne použitie. Pre väčší efekt doporučujeme kombinovať so sérom Brazil Keratín.

Ďaľšie procedúry v Jany Visage

Afroúčesy Kaderníctvo - účesy, strihy, farbenie Kavitácia neinvazívna mezoterapia Keratínové rekonštrukcie vlasov Kozmetika - zdravá a krásna pleť Manikúra a modelácia nechtov Predlžovanie vlasov značkou Great Lengths Predlžovanie, zahusťovanie mihalníc Všetky procedúry

Napísali spokojní klienti

Staráme sa
o vás s láskou

Náš tím pravidelne preškolovaných odborníkov je tu pre vás, aby splnil vaše najtajnejšie priania. Stačí sa nám zveriť do rúk a skúsiť čaro skutočného rozdielu. Návšteva sálonu Jany Visage bude balzamom na vašu dušu a budete sa chcieť stále vracať.

zobraziť celý tím | objednať sa

Kontaktujte nás

Objednajte sa cez online formulár alebo nám zanechajte vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

online rezervácia

Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky na 0903 689 176

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 9:00 - 20:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: Zatvorené

Adresa

Gercenova 6-b
Bratislava 851 01

Kontaktujte nás

0903 689 176
ks.egasivynaj@tkatnok

© 2002 www.janyvisage.sk

Všetky práva vyhradené
Späť na úvod