Predlžovanie vlasov Great Lengths<sup>®</sup>

Predlžovanie vlasov Great Lengths®

Viac informácií Kontaktujte nás

Predlžovanie vlasov predlžovanie vlasov Great Lengths

V našom salóne vlasy predlžujeme značkou Great Lengths®, ktorá je svetovou jednotkou v predlžovaní a zhusťovaní vlasov. Základným znakom, je že napojené vlasy nevidno a spoločnosť garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna.

Great Lengths® nepoužíva na farbenie a depigmentáciu vlasov chemické prípravky, čím sa dosahuje najvyššia kvalita a lesk.

Great Lengths® kladie zvláštny dôraz na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedenie v smere rastu vlasov. V dôsledku nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené aj po niekoľkých obnovách.

Biopolymerizovaný keratin - ktorý spája nadpájané vlasy, obsahuje identickú štruktúru ľudským vlasom. Spoje tým pádom necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas.
Great Lengths® predlžuje najnovšie aj pásikmi GL Apps, ktoré boli dlhodobo testované.

predlžovanie vlasov 2013 Great Lengths

Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths® je absolútne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Nielen pri práci touto dokonalou metódou budete nadšený, ale zákazník bude odchádzať z vášho salónu spokojný a s pocitom dobre a kvalitne odvedenej práce.

Predlžujeme prírodnými vlasami najvyššej kvality, lesku so ZÁRUKOU a bezplatným 6 mesačným servisom. Po tomto období ostane vlas nepoškodený ako pred napojením.

Great Lengths® predžovanie vlasov

Great Lengths® dodáva vlasy:

 • standrad.
 • soft - jemné
 • tomorow´ look - do ofín
 • flow - dvojfarebné
 • crazy - výrazne farby
 • swarovsky strands - pramene so swarovského kamienkami

Cena predlžovania vlasov

Uvádzaná cena je komplet a zahŕňa:

 • špecialne mytie pred napájamím
 • napojenie prameňov
 • strih
 • konečná úprava
 • školenie starostlivosti

Vlasy predlžujeme aj na splátky pomocou systému QUATRO
Objednávka a konzultácie: zobraziť kontakt

Predlžovanie vlasov - pôvod vlasov Great Lengths®

Predlžovanie vlasov aplikujeme najkvalitnejším výberom chrámových vlasov. Pramene Great Lengths® znesú dlhodobé nosenie bez dokupovania nových prameňov. Tieto možno prepojiť až 3 krát. Z ekonomickeho hľadiska je metóda Great Lengths® najlacnejšia na trhu s predlžovanými vlasami. Ak k tomu pripojíme najvyššiu kvalitu a lesk, sú vlasy Great Lengths® bezkonkurenčnou jednotku na svetovom trhu (www.greatlengths.net). Vzhľadom k diskrétnosti spoju stačí návšteva salonú raz za 5 až 8 mesiacov. Pramene Great Lengths® sú prírodne vlasy ukončené 100% biopolymerizovaným keratínom.

predlžovanie vlasov

Spôsoby predlžovania vlasov

1. Classic - "Teplom"

GL3200 Machine

GL3200 Machine.: Tento veľmi obľúbený bezkonkurenčný prístroj sa stal uznávaným štandardom. Aplikátor je nahrievaný na jednej strane a jeho teplota sa rovná teplote kulmy. To umožní ľahké spracovanie spoja s vašimi vlasmi. Výsledkom je čistá práca, nerozoznateľný spoj, ktorý môžete česať a vlasy upravovať ako predtým. Najdôležitejšie je, že vaše vlasy nebudú zaťažované a poškodené.

Krok za krokom: aplikácia tepelnými kliešťami. Čas práce: od 2,5 hod.

2. Ultrazvuk - "Studenou fúziou" - odporúčame

Ultrasonic 5000 Machine

Ultrasonic 5000 Machine.: tento prístroj využíva metódu studenej fúzie bez tepla. Vlasové pramene sú pripojované pomocou ultrazvukových vibrácií. Ultrasonic 5000 produkuje spoje, akoby pramienky vyrastali priamo z vašich vlasov. Je vhodný i pre jemné a riedke vlasy.
Takto predĺžené vlasy vyžadujú minimálnu dennú údržbu.

Krok za krokom systém ULTRAZVUK, úplne hladké spoje. Čas práce: od 1,5 hod.

Predlžovanie vlasov - spoločnosť Great Lengths®

Great Lengths® uviedla predlžovanie vlasov na svetový trh v r.1990. Je svetovou jednotkou na trhu predlžovaných vlasov v USA a EÚ. Dôkazom je, že ju uprednostňujú aj svetové celebrity. Ako spoločnosť, ktorá vynašla predlžovanie vlasov je zároveň najrozšírenejšou značkou sveta (https://www.greatlengths.net/en/contact/).

Vlasy predlžujeme aj na splátky pomocou systému QUATRO
Objednávka a konzultácie: zobraziť kontakt

Ďaľšie procedúry v Jany Visage

Afroúčesy Kaderníctvo - účesy, strihy, farbenie Kavitácia neinvazívna mezoterapia Keratínové rekonštrukcie vlasov Kozmetika - zdravá a krásna pleť Manikúra a modelácia nechtov Predlžovanie vlasov značkou Great Lengths Predlžovanie, zahusťovanie mihalníc Všetky procedúry

Napísali spokojní klienti

Staráme sa
o vás s láskou

Náš tím pravidelne preškolovaných odborníkov je tu pre vás, aby splnil vaše najtajnejšie priania. Stačí sa nám zveriť do rúk a skúsiť čaro skutočného rozdielu. Návšteva sálonu Jany Visage bude balzamom na vašu dušu a budete sa chcieť stále vracať.

zobraziť celý tím | objednať sa

Kontaktujte nás

Objednajte sa cez online formulár alebo nám zanechajte vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

online rezervácia

Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky na 0903 689 176

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 9:00 - 20:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: Zatvorené

Adresa

Gercenova 6-b
Bratislava 851 01

Kontaktujte nás

0903 689 176
ks.egasivynaj@tkatnok

© 2002 www.janyvisage.sk

Všetky práva vyhradené
Späť na úvod